Manometr ø 41mm pro kávovary , tlak v boileru

Měřidlo pracovního tlaku v boileru.

350 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Jednoduchá stupnice 0-3bar, 1/8"M, průměr těla 41mm, průměr rámu 44mm

Vhodné pro kávovary Bezzera,  Primus

Manometr ø 41mm pro kávovary je nezbytným doplňkem pro správnou funkci vašeho kávovaru. Tento produkt od společnosti Orman srl je zaručené kvality a spolehlivosti, díky více než 30 leté zkušenosti na trhu s výrobou manometrů. Díky speciální technologii a vybavení je možné nabídnout široký sortiment kvalitních manometrů v každé linii (suché manometry, glycerinové manometry, nerezové manometry) a rozměrech.

Certifikace systému UNI EN ISO 9001 a dynamika společnosti Orman srl zaručují maximální spokojenost zákazníků. Věříme, že naše italské kvalitní manometry a tlakoměry přinesou do vaší kávové dílny potřebný komfort a spolehlivost. Sázejte na vysoce kvalitní produkty od renomovaného výrobce a užijte si dokonalou chuť vaší oblíbené kávy každý den. S manometrem ø 41mm od Orman srl nebudete litovat svého výběru.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
B11 8BZ18
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se