Kapsle kompatib. NESPRESSO® - Evoluzione, 5,6gx10ks pražírny Musetti S.P.A.

100% arabika, certifikat CSC.

Min.trvanl. 09/2024

71 Kč (s DPH) 84 Kč
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Kapsle kompatib. NESPRESSO® - Evoluzione, 5,6gx10ks pražírny Musetti S.P.A.

Vítěz mnoha nezávislých degustací, směs pečlivě vybíraných arabik, která se pyšní mezinárodním certifikátem kvality CSC. Oproti konkurenčním značkám je výjimečná svou vyrovnanou chutí bez výrazné kyselosti. Aroma je okouzlující díky nádechu citrónových květů.

Váha 1 kapsle = 5,6 g.

Balení: 1 krabice = 10 ks kapslí.

Mletá káva Evoluzione od pražírny Musetti je dokonalou kombinací mistrovství a kvality. Tato lahodná směs je vyrobena výhradně z nejkvalitnějších zrn arabiky, což zajišťuje bohatou a intenzivní chuť s jemnými tóny a vyváženým aroma.

Arabika, použitá v této směsi, je pečlivě vybírána z nejlepších plantáží po celém světě, aby se zajistila konzistence a excelentní chuť každé šálku kávy. Každé zrno je pak pečlivě praženo za optimálních podmínek, aby se zachovala jeho přirozená chuť a aroma.

Tato směs Evoluzione je charakteristická svou jemnou a vyváženou chutí s bohatými tóny a výrazným aroma. Mletá káva je ideální volbou pro ty, kteří hledají dokonalý šálek kávy každé ráno nebo si chtějí dopřát chvilku odpočinku a relaxace během dne.

Pražírna Musetti je známá svou vášní a oddaností kvalitě. Jejich mistrovská práce při pražení a smíchávání kávy je zárukou vynikajícího výsledku, který si zamilujete při každém doušku.

Balení mleté kávy Evoluzione  je ideální pro domácí uživatele, kteří hledají nejlepší chuťový zážitek. Díky praktickému balení je káva snadno skladovatelná a zachovává si svou čerstvost a aroma po delší dobu.

Celkově je mletá káva Evoluzione od pražírny Musetti dokonalou volbou pro ty, kteří oceňují kvalitu a chuť pravé italské kávy. S touto lahodnou směsí si můžete být jisti, že každý šálek kávy bude zážitkem plným luxusu a dokonalé chuti.

Baleno v ochranné atmosféře.

Principem balení v ochranné atmosféře je nahrazení vzduchu z obalu směsí plynů výhodného složení, většinou s nízkým obsahem kyslíku a zvýšenou hladinou dusíku, resp. oxidu uhličitého. Pokud jde o složení MA, jsou pro její vytvoření při balení potravin běžně používány dusík a oxid uhličitý.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se