L-Fitink MM 1/4″

L-Fitink MM 1/4″

41 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

L-Fitink MM 1/4″ Závit 12mm

Nabízíme vám MM 1/4" L-Fitink , který je ideální pro opravy kávovarů a výrobu nových. Tento díl je vyroben z pozinkované mosazi CW510L (OT57) a je certifikován pro použití s pitnou vodou. Díky své kvalitě a odolnosti je tento produkt perfektní volbou pro vaši kávovou dílnu. S ním budete mít jistotu, že vaše kávovary budou fungovat bez problémů a dlouho vám poskytují skvělou kávu. Nakupujte u nás a zajistěte si kvalitní materiály pro opravy a výrobu kávovarů.

Náš sortiment zahrnuje vysoce kvalitní náhradní díly pro opravy a výrobu kávovarů. Díly jsou vyrobeny z mosazi CW510L (OT57) a jsou certifikovány pro použití s pitnou vodou. Díky těmto vysoce kvalitním materiálům si můžete být jisti, že váš kávovar bude pracovat efektivně a poskytne vám lahodnou kávu. Objevte nyní naši nabídku a investujte do dlouhé životnosti svého kávovaru.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
F11 9R894 1349264
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se