L-Fitink 1/4''M x 1/8''M

L-Fitink 1/4''M x 1/8''M

47 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

L-Fitink 1/4''M x 1/8''M

L-Fitink 1/4''M x 1/8''M je nezbytným doplňkem pro opravy kávovarů, které se specializují na výrobu lahodné kávy. Tento kvalitní produkt je vyroben z pozinkované mosazi CW510L (OT57), která je certifikována pro použití s pitnou vodou. Díky svému preciznímu provedení a odolnosti je tento fitink ideální volbou pro profesionální i domácí kávovary.

Kávová Dílna je odborníkem na nahradní díly pro opravy a výrobu kávovarů, a s tímto L-Fitinkem 1/4''M x 1/8''M nabízíme zákazníkům špičkovou kvalitu a spolehlivost. S tímto produktem mohou naši zákazníci snadno a efektivně opravit své kávovary a užívat si tak perfektní šálek kávy každý den.

Pokud hledáte díly pro opravu kávovarů, neváhejte a vyberte si tento L-Fitink 1/4''M x 1/8''M od Kávové Dílny. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou kvalitních produktů pro vaši kávovou vášeň.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
F16 9V796 5129144
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se