E.S.E. Pody Decaffeinato, 6,94g, pražírny Musetti S.P.A.

bezkofeinová káva, 6,94 g

Minimální objednávka - 10 ks.

10 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Minimální množství pro objednávku produktu je 10.
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

E.S.E. Pody Decaffeinato, 6,94g, pražírny Musetti S.P.A.

Mletá bezkofeinová káva, směs Arabiky s Robustou 55/45.

E.S.E. Pody Decaffeinato od pražírny Musetti S.P.A. představují dokonalou alternativu pro milovníky kávy, kteří preferují bezkofeinovou variantu, ale nechtějí se vzdát bohaté chuti a aroma kvalitní kávy. Tyto pods jsou vyrobeny speciálně pro espresso a přinášejí dokonalý šálek bezkofeinové kávy s charakteristickou plností a bohatostí, kterou očekáváte od kávy z pražírny Musetti S.P.A.

Směs Decaffeinato je pečlivě vyrobená z kombinace Arabiky a Robusty v poměru 55/45, což zajišťuje vyváženou chuťovou paletu s jemnou a plnou texturou. Bez toho, aby byla narušena jejich chuťová kvalita, jsou kávová zrna zbavena kofeinu, což umožňuje bezpečné konzumování kávy bez obav o možné účinky kofeinu na zdraví nebo spánek.

Každý pod E.S.E. je pečlivě balený a chráněn, aby se zachovala čerstvost a chuť kávy. Díky svému praktickému formátu jsou tyto pods ideální volbou pro rychlou a jednoduchou přípravu espresso doma, v kanceláři nebo na cestách. Stačí je vložit do espresso stroje a během chvíle si můžete dopřát lahodnou bezkofeinovou kávu plnou aroma a chuti.

Pražírna Musetti S.P.A. je známá svou dlouholetou tradicí a odborností v oblasti kávového umění, a to se odráží i v těchto E.S.E. Pods Decaffeinato. Každý pod je výsledkem pečlivého výběru a smíchání kvalitních kávových zrn, které jsou pečlivě pražené a zpracovávány, aby poskytly optimální chuťový zážitek.

Celkově řečeno, E.S.E. Pody Decaffeinato od pražírny Musetti S.P.A. jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá lahodnou bezkofeinovou kávu bez kompromisů v chuti a kvalitě. S těmito pods si můžete užít šálek vynikající kávy kdykoliv a kdekoli, aniž byste museli obětovat svůj chuťový zážitek.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se