E.S.E. PODy 6,94gx18ks Cremissimo pražírny Musetti S.P.A.

80% arabika, 20% robusta.

159 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

E.S.E. PODy 6,94gx18ks  Cremissimo pražírny Musetti S.P.A.

Zlatý střed naší nabídky, nejžádanější směs mezi kavárníky i majiteli restaurací. I přes nenáročnou přípravu se káva pyšní krémovou pěnou a výraznou, ovšem vyrovnanou chutí s velmi širokým spektrem (od oříškové až po čokoládovou).

váha 1 podu = 6,94 g

E.S.E. (Easy Serving Espresso) PODy  umožňují jednoduchou a rychlou přípravu lahodného espressa. Tyto PODy jsou navrženy pro použití v espresso kávovarech, které podporují standard E.S.E., což je mezinárodně uznávaný formát pro jednorázové dávkování espressa. Každý POD obsahuje přesně odměřené množství mleté kávy, což zaručuje konzistentní chuť a kvalitu vašeho espressa při každém přípravě.

Balení obsahuje 18 PODů s hmotností 6,94 gramů každý. Toto balení je ideální pro milovníky espressa, kteří chtějí mít dostatek PODů na delší dobu, aniž by museli často dokupovat. Díky individuálnímu balení je každý POD chráněn proti oxidaci a zachovává si svou čerstvost a chuť až do samého okamžiku přípravy.

E.S.E. PODy od Cremissimo pražírny Musetti S.P.A. jsou skvělou volbou pro každodenní použití, neboť poskytují pohodlnost, konzistentní kvalitu a vynikající chuťový zážitek. Bez ohledu na to, zda jste vyzrálý kávový milovník nebo začátečník v oblasti espressa, tyto PODy vám zajistí dokonalou šálek každé ráno, když si budete připravovat své oblíbené espresso.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se