Elektromotor kávovaru RPM 150W 230V 50/60Hz 1,5A

Elektromotor kávovaru RPM 150W 230V 50/60Hz 1,5A

3 500 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

KOMPAKTNÍ MOTOR RPM 150W 230V 50/60Hz 1,5A.

Pro kávovary PRIMUS, ASTORIA, CARIMALI, GAGGIA, LA SPAZIALE, SANREMO, WEGA.

Elektromotor kávovaru je klíčovou součástí každého kvalitního kávovaru. Tento specifický model disponuje výkonem 150W a pracuje na napětí 230V. Jeho hlavní funkcí je pohánět mlýnek na kávu a zajišťovat tak rovnoměrnou mletou kávu pro vaše oblíbené nápoje. Díky optimálnímu počtu otáček za minutu (RPM) je zaručena rychlost a efektivita mletí kávy, což se projeví na kvalitě vaší šálku kávy.

Tento elektromotor je vysoce spolehlivý a odolný, což zaručuje dlouhou životnost a minimální potřebu údržby. Díky jeho kompaktním rozměrům se snadno vejde do většiny kávovarů a je jednoduše instalovatelný bez potřeby specializovaného nářadí.

Pokud hledáte spolehlivý elektromotor pro váš kávovar, který vám zajistí skvělou kvalitu mletí kávy a dlouhou životnost, tento model je tou správnou volbou pro vás. Užijte si každé ráno dokonalou šálek kávy díky tomuto výkonnému elektromotoru kávovaru.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
9V10709
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se