Kompletní kovové spojení

Kompletní kovové spojení

Venkovní kovová součástka 40 mm
Gumová venkovní součástka 41,5 mm
Díra pro kovovou součástku ø 11x10 mm
pro flanšové čerpadla

150 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Kompletní kovové spojení

Pro kávovary : CASADIO, CIMBALI, FAEMA, FLUID O TECH, RICAMBI GARDOSI.

Tato kompletní kovová spojka je nezbytným prvkem pro správnou funkci vaší kávovary. Vyrábí se speciálně pro spojení motoru s rotačním čerpadlem FLUID-O-TECH o výkonu 150 litrů za hodinu a s 2 otvory, které odpovídají kávovarům značek CASADIO, CIMBALI a FAEMA.

Díky této spojce můžete zajistit plynulý chod vaší kávovary a zajistit tak skvělou chuť a kvalitu vaší kávy. Je vyrobena z kvalitního kovu, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.

Nahrazení nebo oprava spojky na vaší kávovar je důležité pro udržení optimálních výkonů a prodloužení životnosti vašeho zařízení. Díky našemu sortimentu náhradních dílů se můžete spolehnout na kvalitní produkty za přijatelné ceny.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní náhradní díly pro vaši kávovaru, pak je tato kompletní kovová spojka ideální volbou pro vaše potřeby. Dopřejte si nejlepší kávu s našimi produkty od Kávové Dílny.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Kompletní kovové spojení

Detaily produktu
D52 1191001
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se