Utěrka na trysku kávovaru 20x20cm [JoeFrex]

mikrovlákno a silikon

180 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Už se nemusíte bát, že si popálíte prsty při čištění parní trysky.

Rozměry: 8" x 8" (20 x 20 cm)

Utěrka na trysku kávovaru o rozměrech 20x20 cm od značky [JoeFrex] představuje inovativní a efektivní nástroj pro udržení čistoty a hygieny ve vaší kávové stanici či domácí kávové zóně. Tato utěrka kombinuje vynikající vlastnosti mikrovlákna a silikonu, což ji činí ideálním partnerem pro každodenní úklid a péči o váš kávovar.

Mikrovlákno je známé svou vysokou absorpční schopností a schopností zachytit nečistoty a kapaliny, což umožňuje důkladné čištění bez použití agresivních čisticích prostředků. Díky mikrovláknu je tato utěrka schopna efektivně odstranit zbytky kávy, oleje a vlhkosti z trysky kávovaru, čímž přispívá k udržení optimálního chodu a výkonu vašeho zařízení.

Silikonová část utěrky poskytuje nejenom pevnost a odolnost, ale také ochranu před popálením při manipulaci s horkými povrchy. To je zvláště užitečné při čištění trysky kávovaru, která může být horká po použití. Díky silikonovému povrchu se můžete pohodlně dotýkat horkých částí kávovaru a vykonávat údržbu bez rizika popálení.

Rozměry utěrky 20x20 cm jsou dostatečně velké, aby pokryly širokou škálu kávových strojů a různých typů tryskových hlavic. Tento univerzální rozměr zajišťuje, že utěrka bude vhodná pro většinu kávovarů na trhu a bude schopna poskytnout efektivní čištění bez ohledu na model vašeho zařízení.

Péče o tuto utěrku je snadná a jednoduchá. Po každém použití ji lze jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou a nechat uschnout na vzduchu. Díky odolnému materiálu je možné utěrku také prát v pračce na jemný program, což zajišťuje dlouhou životnost a udržuje ji v čistotě a hygienickém stavu.

Celkově lze říci, že utěrka na trysku kávovaru od značky JoeFrex je nenahraditelným pomocníkem pro každého milovníka kávy, který si zakládá na čistotě a kvalitě svých nápojů. S kombinací mikrovlákna a silikonu poskytuje efektivní a bezpečné čištění trysky kávovaru, čímž přispívá k optimálnímu výkonu a chuťovým vlastnostem vaší kávy.

Detaily produktu
B03 bscb
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se