Tryska jehlového ventilu Primus 1/4" OTVOR 4MM

40 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

TRYSKA JEHLOVÉHO VENTILU PRIMUS 1/4  OTVOR 4MM. 

Jehlový ventil Primus je nezbytným prvkem pro správnou funkci kávovarů. Tento konkrétní model má průměr otvoru 4 mm a je vhodný pro kávovary s 1/4 palcovým připojením.

Jehlový ventil je důležitým prvkem pro regulaci průtoku kapaliny v kávovaru. Pomáhá udržovat konstantní tlak a teplotu vody během přípravy kávy, což má vliv na konečnou chuť a aroma nápoje. Díky správné funkci jehlového ventilu můžete dosáhnout dokonalého espressa nebo cappuccina každý den.

Primus je renomovaná značka v oblasti kávovarů a jejich příslušenství. Jehlový ventil je vyroben z odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Jeho design je jednoduchý a snadno se instaluje do kávovaru.

Pokud jste majitelem kávovaru a máte pocit, že vaše espresso nechutná tak, jak by mělo, může být problém právě v jehlovém ventilu. Vyměna tohoto dílu může být jednoduchým řešením pro zlepšení kvality vaší kávy.

Nakupování jehlového ventilu Primus je snadné a pohodlné. Stačí si vybrat správný model pro váš kávovar a objednat online. Díky rychlé dopravě můžete mít nový jehlový ventil u vás doma během několika dní.

Celkově je jehlový ventil Primus 1/4 otvor 4mm skvělým doplňkem pro vaše kávovary. Jeho spolehlivá funkce a jednoduchá instalace vám pomohou dosáhnout dokonalého espressa každý den. Nečekejte a objednejte si svůj jehlový ventil ještě dnes!

Detaily produktu
E37 PR01254
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se