Tlakový spínač ( ) 0,5-1,5 Bar

Tlakový spínač (pressostat) XP110 0,5-1,5 Bar G1/4

392 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Tlakový spínač ( pressostat ) 0,5-1,5 Bar

Nastavitelný rozsah tlaku 0,5-1,5 Bar, přednastaveno 1 Bar. 125°C, závit G1/4, max. hodnoty 16A, 250VAC.

Tlakový spínač ( pressostat ) s rozsahem 0,5-1,5 Bar je nezbytnou součástí každé kávovary. Tento kvalitní pressostat je vyroben z mosazi a je ideální pro opravu nebo výrobu vaší vlastní kávovary. Díky jeho preciznímu zpracování a odolnému materiálu zajišťuje spolehlivé měření tlaku a správnou funkci vaší kávovary. S tímto tlakovým spínačem budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy připravena podle vašich představ.

Kávová dílna je specializovaný obchod zaměřený na nahradní díly pro opravu a výrobu kávovarů. Díky naší široké nabídce kvalitních produktů a profesionálnímu přístupu vám můžeme pomoci s jakýmkoliv problémem týkajícím se vaší kávovary. Navštivte náš internetový obchod a objednejte si tento tlakový spínač ještě dnes, abyste mohli brzy zase vychutnat dokonalou šálek kávy přímo z vaší vlastní kávovary.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Tlakový spínač ( pressostat ) 0,5-1,5 Bar

Detaily produktu
B32 9V2696
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se