Papírová podložka ø 72x59x0,8 mm

6 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Minimální množství pro objednávku produktu je 10.
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PAPÍROVÁ PODLOŽKA ø 72x59x0,8 mm .

Pokud se vám doma porouchal kávovar a hledáte kvalitní náhradní díly pro jeho opravu, pak jste na správném místě. Tato papírová podložka o průměru 73 mm a tloušťce 0,8 mm je ideálním řešením pro opravu vašeho kávovaru.

Tato podložka je vyrobena z vysoce kvalitního papíru, který je odolný vůči teplotě a vlhkosti, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Navíc díky svým rozměrům se snadno přizpůsobí vašemu kávovaru a zajistí bezproblémovou opravu.

Díky této podložce budete moci zase rychle a snadno užívat své oblíbené kávové nápoje bez obav z poruchy. Navíc díky opravě sami ušetříte peníze za servisní technika a budete mít pocit uspokojení, že jste to dokázali sami.

Nejdůležitější je však to, že tato papírová podložka je cenově dostupným řešením pro opravu vašeho kávovaru, což je velkým benefitem pro každého, kdo si chce ušetřit peníze a zároveň si užívat své oblíbené kávové nápoje.

Nenechte se tedy zaskočit poruchou vašeho kávovaru a pořiďte si tuto papírovou podložku pro rychlou a snadnou opravu. Vaše kávovary si to zaslouží!
Detaily produktu
E03 8NS022
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se