Mlýnek kávy Eureka Mignon Manuale

 elektrický mlýnek kávy pro domácí použití 

6 975 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Mlýnek na kávu Eureka Mignon Manuale je vhodný pro domácí použití.

Hrubost mletí se nastavuje plynule/bezkrokově, tzv. stepless systém - bezkrokový (mikrometrický) systém regulace hrubosti mletí a je patentovaný výrobcem Eureka.

Rychlost mletí  je přibližně 1,1 – 1,5 g/s. Mlýnek je vybavený systémem ACE = Anti-Clumps and Electrostaticity. Tento systém brání projevům hrudkování a působení elektrostatiky.

- Příkon motoru: 260 W/1350 ot/min.

- Typ mlecích kamenů: ocel, průměr 50mm

- Kapacita násypky mlýnku: 300g

- Manuální dávkování

Rozměry:
šířka: 12 cm, výška: 35 cm, hloubka: 18 cm

Hmotnost : 5,6 kg

V některých mlýncích se mohou nacházet zbytky mleté kávy, protože výrobce provádí namátkové kontroly funkčnosti. Nejedná se o použité zboží, ale o nové a pouze přezkoušené výrobky v rámci výstupní kontroly výrobce. Výrobce v těchto případech přikládá informaci o přezkoušení mlýnku.

Mlýnek kávy Eureka Mignon Manuale

Pokud realizujete nákup v našem e-shopu v hodnotě 10 000 Kč vč.DPH a vyšší, zařadíme Vás do kategorie trvalých zákaznických slev. Více se dovíte v článku na našem blogu ZDE.

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA Systému (www.remasystem.cz)- bude oddělené uveden  na prodejním dokladu.

Jak se zbavit starého spotřebiče/baterií?


Mlýnek kávy Eureka Mignon Manuale je jedním z předních modelů mlýnků na kávu, který kombinuje špičkovou technologii, elegantní design a vynikající výkon pro domácí kavárnu nebo profesionální kávovou stanici. S kompaktním provedením a širokým spektrem funkcí nabízí tento mlýnek skvělý zážitek při mletí kávových zrn a přípravě kávy.

Jednou z hlavních výhod tohoto mlýnku je jeho přesnost mletí. Díky kvalitním mlýnkovým kamenům a preciznímu nastavení mletí je možné dosáhnout konzistentního mletí zrn s přesně definovanou hrubostí. To je klíčové pro přípravu kávy s optimální chutí a aroma, bez ohledu na zvolenou metodiku přípravy.

Další výhodou mlýnku Eureka Mignon Manuale je jeho jednoduché ovládání a použití. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu a ergonomickému designu je mlýnek snadno ovladatelný i pro začátečníky. Uživatelé mohou snadno nastavit požadovanou hrubost mletí a spustit proces mletí jednoduchým stiskem tlačítka.

Design mlýnku Eureka Mignon Manuale je další významnou vlastností. S elegantním a moderním provedením se tento mlýnek hodí do každé moderní kuchyně nebo kávového baru. Jeho kompaktní rozměry zajišťují, že nezabere příliš místa na pracovní ploše, což je ideální pro prostředí s omezeným prostorem.

Celkově lze říci, že mlýnek kávy Eureka Mignon Manuale je skvělou volbou pro každého, kdo si cení kvality, přesnosti a jednoduchosti použití. S jeho vynikajícím výkonem, elegantním designem a širokým spektrem funkcí představuje tento mlýnek ideálního partnera pro každého milovníka kávy.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se