Mletá káva Gold Cuvée, 250 g, pražírny Musetti S.P.A. v plechovce

Mletá káva 90% arabika, 10% robusta.
218 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Mletá káva Gold Cuvée, 250 g, pražírny Musetti S.P.A. v plechovce

K příležitosti svého 80. výročí vytvořila pražírna Musetti S.P.A. směs Gold Cuvée z nejlepších káv z Keni a Střední Ameriky. Unikátní sladká směs s bohatým aromatickým buketem a jemnou kyselostí. Trvalé kakaové tóny v dochuti doplněné znatelnými náznaky kandovaného citrusového ovoce.

Balení: 250 g.

Káva Gold Cuvée od pražírny Musetti S.P.A. představuje zvláštní a výjimečnou příležitost v kávovém světě. Tato káva vznikla k příležitosti 80. výročí pražírny a je vytvořena ze speciálně vybraných káv z Keni a Střední Ameriky, což jí dává jedinečný charakter a chuťový profil.

Směs Gold Cuvée je založena na nejlepších kávových zrnách, které jsou pečlivě vybrány a smíchány tak, aby vytvořily unikátní a bohatou chuť. Káva z Keni přináší do směsi svěží a jasnou kyselost, která dodává kávě osvěžující charakter. Kávová zrna ze Střední Ameriky přináší do směsi bohatou a plnou chuť s jemnými kakaovými tóny a znatelnými náznaky kandovaného citrusového ovoce.

Tato káva je zároveň sladká a bohatá na chuť, s bohatým aromatickým buketem, který okouzlí každého milovníka kávy. Trvalé kakaové tóny v dochuti dodávají kávě hloubku a intenzitu, zatímco náznaky citrusového ovoce dodávají kávě jemnou a osvěžující nótu.

Balení o hmotnosti 250 g je dostatečné pro dlouhé chvíle užívání si dokonalé kávy doma, v kanceláři nebo na cestách. K dispozici je ve speciálně navrženém obalu, který chrání čerstvost a aroma kávy a zároveň dodává produktu luxusní a elegantní vzhled.

Káva Gold Cuvée od pražírny Musetti S.P.A. je nejenom kávou, ale také zážitkem, který vám přinese radost a potěšení z každého doušku. Je to vzácná příležitost ochutnat kávu, která vznikla k příležitosti významného jubilea pražírny a která přináší chuťový zážitek, který si zasloužíte každý den.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se