Elektromagnetický ventil OLAB 2-cestný

1/8 1/8FF 230V
350 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Elektromagnetický ventil OLAB  2-cestný

Připojovací průměr závitů 1/8", těsnění Viton max.10 barů, otvor ø 2.5 mm.

Vhodné pro kávovary : FAEMA, WEGA, PRIMUS

Elektromagnetický ventil OLAB 2-cestný je kvalitním a spolehlivým komponentem pro kontrolu tekutin ve vaším kávovaru. S nabídkou samonasávacích vibračních čerpadel v mosazi OT58, OT57USA / CW510L a technopolymerech, přímých, nepřímých a smíšených elektromagnetických ventilů ve variantách mosazi OT58, OT57 USA / CW510L, nerezové oceli ASIS 316, hliníkových slitin a technopolymerů, rychlospojek, regulačních ventilů, kompresních spojek, push-fit spojů a mnoho dalšího, se jedná o kompletní sortiment pro každý typ aplikace.

Produkty OLAB jsou certifikovány MOCA, tudíž jsou vhodné pro kontakt s potravinami. Naše produkty nabízejí vyšší přidanou hodnotu, což se promítá do lepšího relativního marže. Naším cílem je vždy zajistit maximální výkonnost aplikace a zároveň úsporu nákladů. Toto je základní potřeba, která dnes charakterizuje způsob provozu každé společnosti, která se snaží maximalizovat své příjmy.

Díky elektromagnetickému ventilu OLAB 2-cestnému můžete být jistí kvalitou a spolehlivostí vaší kávovary. Investujte do kvalitních komponentů pro opravu a výrobu, abyste zajistili dlouhou životnost a optimální výkon vaší zařízení. S OLAB máte jistotu, že vaše káva bude vždy chutnat stejně skvěle jako při prvním šálku.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C06 6v4604
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se