Shot-timer pro kávovary s hlavou typu E61

ø 43mm

3 500 Kč (s DPH)
Shot-timer
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Inovativní zařízení navržené pro instalaci do kávovarů s manuální hlavou typu E61.

Technické parametry: rámeček ø 43mm. 

Více o funkcích Shot-timeru v našem blogu >>ZDE<<.

Pákový kávovar Primus XE s vestavěným Shot-timerem >>ZDE<<. 

Shot-timer pro kávovary s hlavou typu E61 je skvělým doplňkem pro profesionální kavárny i domácí kávovary. Tento inovativní nástroj vám umožní dosáhnout dokonalého espressa každým jedním přípravkem.Díky shot-timeru budete mít přesný přehled o době extrakce espressa, což je klíčový faktor pro dosažení správné chuti a aroma. Tento přesný časovač vám umožní ladit postup extrakce a dosáhnout optimálního výsledku.

Shot-timer je navržen speciálně pro kávovary s hlavou typu E61, což je jedna z nejpopulárnějších a nejúčinnějších hlav pro espresso kávovary. Díky tomu můžete být jisti, že shot-timer bude perfektně fungovat s vaším kávovarem a dodá vám maximální výkon.

Tento produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Navíc je shot-timer snadno instalovatelný a použitelný, takže se s ním rychle seznámíte a budete ho moci okamžitě využít.

Pokud jste vášnivým milovníkem espressa nebo profesionálním baristou, shot-timer pro kávovary s hlavou typu E61 je nezbytným nástrojem pro dosažení dokonalého výsledku. Díky tomuto produktu budete mít vždy jistotu, že váš espresso bude chutné, aromatické a dokonale extrahované. Nečekejte a pořiďte si shot-timer ještě dnes a zlepšete kvalitu svého espressa na novou úroveň.

Detaily produktu
PRMST
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se