GICAR řídící elektronika LEVEL REGULATOR RL 30/2S/3R 230VAC

Řídící elektronika LEVEL REGULATOR  Box Gicar

230V 50/60Hz

GICAR code 9.1.40.61G

with pump protection

1 575 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

REGULÁTOR ÚROVNĚ

Řídící elektronika LEVEL REGULATOR Box Gicar

GICAR code 9.1.40.61G

with pump protection

GICAR řídící elektronika LEVEL REGULATOR je nezbytným prvkem pro kávovou dílnu, která chce zajistit konzistentní kvalitu svých nápojů. Tento produkt umožňuje snadné a přesné nastavení úrovně vody v kávovaru, což je klíčový faktor pro dosažení dokonalé chuti kávy. Díky pokročilé technologii a spolehlivému designu je tato řídící elektronika ideálním řešením pro profesionální kavárny i domácí kávovary.

S řídící elektronikou Level Control můžete snadno monitorovat a upravovat úroveň vody podle vašich potřeb, což vám umožní dosáhnout optimálního výsledku při každém přípravě kávy. Díky intuitivnímu ovládání a precizním funkcím budete mít plnou kontrolu nad procesem vaření kávy a zajistíte tak maximální spokojenost vašich zákazníků.

Nenechte nic náhodě a investujte do kvalitní řídící elektroniky LEVEL REGULATOR od renomovaného výrobce GICAR. S tímto produktem budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy dokonale připravená a vaše kávová dílna bude mít vynikající pověst mezi milovníky kvalitní kávy.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
I 8ns0195
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se