Zpětný ventil 1/8M kuželový - 1/8M

148 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Zpětný ventil 1/8M kuželový - 1/8M . 

Silikonové těsnění, Tmax 180°C.

Vhodné pro kávovary Fiorenzato C.S. (mod. Bricoletta, Volante), Gaggia (mod. GD-GE), Saeco (mod. Aroma SE-SM) .

Zpětný ventil 1/8M kuželový je kvalitní a spolehlivý produkt, který je nezbytným prvkem v systému vodoinstalace. Tento zpětný ventil je navržen pro montáž do potrubí o průměru 1/8M a disponuje kuželovým tvarem, který zajišťuje bezpečné uzavření toku vody.

Díky svému kompaktnímu designu je tento zpětný ventil snadno instalovatelný a vhodný pro různé typy potrubí. Jeho konstrukce zajišťuje spolehlivé a dlouhodobé fungování bez rizika úniku vody nebo jiných problémů. Tento zpětný ventil je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost vůči korozivním látkám a dlouhou životnost.

Zpětný ventil je důležitým prvkem vodoinstalace, který zabraňuje zpětnému toku vody a chrání celý systém před možnými poškozeními. Díky své funkci zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz vodovodních zařízení a minimalizuje riziko havárií.

Pokud hledáte spolehlivý zpětný ventil pro vaši vodoinstalaci, pak je Zpětný ventil 1/8M kuželový - 1/8M tou správnou volbou. Díky jeho kvalitnímu provedení a spolehlivé funkci si můžete být jisti, že vaše vodoinstalace bude pracovat bez problémů a bezpečně. Nečekejte a zajistěte si tento výkonný zpětný ventil ještě dnes.

Detaily produktu
K04 6V4642
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se