Sestava infuzního ventilu univerzální

pro hlavy typ  Faema E61

207 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sestava infuzního ventilu univerzální pro kávovary typ Faema E61 .

Kompletní infuzní ventil univerzální . 

CW510L (OT57) s nízkým obsahem olova. Trojúhelníková tyč o délce 52,8mm .

Infuzní ventil je klíčovou součástí každého kávovaru a jeho správná funkčnost je zásadní pro kvalitu přípravy kávy. Pokud vlastníte kávovar typu Faema E61 a potřebujete provést opravu infuzního ventilu, máme pro vás ideální řešení - sestavu infuzního ventilu pro opravu kávovaru typu Faema E61.

Tato sestava infuzního ventilu obsahuje všechny důležité součásti potřebné k provedení opravy. Včetně těsnění, ventilu, pružiny a dalších komponentů, které zajistí správné fungování infuzního ventilu a tím i celého kávovaru. Díky této sestavě budete mít jistotu, že váš kávovar bude opět pracovat bezchybně a vaše káva bude chutnat stejně skvěle jako při prvním použití.

Oprava infuzního ventilu je důležitá nejen pro zachování kvality vaší kávy, ale také pro prodloužení životnosti vašeho kávovaru. Pravidelná údržba a výměna potřebných součástí mohou zabránit vzniku závad a předejít dražším opravám v budoucnosti.

Sestava infuzního ventilu pro opravu kávovaru typu Faema E61 je vyrobena z kvalitních materiálů a splňuje veškeré standardy a požadavky pro bezpečné používání. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše oprava bude prováděna s maximální precizností a bezpečností.

Pokud si ceníte kvality své kávy a chcete si užívat dokonalého espressa každý den, neváhejte a investujte do sestavy infuzního ventilu pro opravu kávovaru typu Faema E61. Vaše chuťové buňky vám za to určitě poděkují.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
K31 8V08431
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se