Sestava infuzního ventilu univerzální

pro hlavy typ  Faema E61

207 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sestava infuzního ventilu univerzální pro kávovary typ Faema E61 .

Kompletní infuzní ventil univerzální . 

CW510L (OT57) s nízkým obsahem olova. Trojúhelníková tyč o délce 52,8mm .

Infuzní ventil je klíčovou součástí každého kávovaru a jeho správná funkčnost je zásadní pro kvalitu přípravy kávy. Pokud vlastníte kávovar typu Faema E61 a potřebujete provést opravu infuzního ventilu, máme pro vás ideální řešení - sestavu infuzního ventilu pro opravu kávovaru typu Faema E61.

Tato sestava infuzního ventilu obsahuje všechny důležité součásti potřebné k provedení opravy. Včetně těsnění, ventilu, pružiny a dalších komponentů, které zajistí správné fungování infuzního ventilu a tím i celého kávovaru. Díky této sestavě budete mít jistotu, že váš kávovar bude opět pracovat bezchybně a vaše káva bude chutnat stejně skvěle jako při prvním použití.

Oprava infuzního ventilu je důležitá nejen pro zachování kvality vaší kávy, ale také pro prodloužení životnosti vašeho kávovaru. Pravidelná údržba a výměna potřebných součástí mohou zabránit vzniku závad a předejít dražším opravám v budoucnosti.

Sestava infuzního ventilu pro opravu kávovaru typu Faema E61 je vyrobena z kvalitních materiálů a splňuje veškeré standardy a požadavky pro bezpečné používání. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše oprava bude prováděna s maximální precizností a bezpečností.

Pokud si ceníte kvality své kávy a chcete si užívat dokonalého espressa každý den, neváhejte a investujte do sestavy infuzního ventilu pro opravu kávovaru typu Faema E61. Vaše chuťové buňky vám za to určitě poděkují.

Detaily produktu
K31 8V08431
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se