Pružina hlavy kávovaru Faema E61

 d.12,9mm x L.42mm

19 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pružina hlavy kávovaru Faema E61 .

Náhradní díl pro kávovary s hlavou typu E61 .

Pružina - dle rozkresu, 8F254 .

Pružina hlavy kávovaru Faema E61 je důležitou součástí, která se nachází v hlavě kávovaru a pomáhá udržovat správný tlak během extrakce kávy. Tato pružina je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je navržena tak, aby vydržela dlouhou dobu intenzivního používání.

Díky pružině hlavy kávovaru Faema E61 můžete dosáhnout konzistentních výsledků při přípravě espressa nebo jiných kávových nápojů. Pružina pomáhá udržovat konstantní tlak v hlavě kávovaru, což je klíčové pro získání dokonalé chuti a aroma kávy.

Tato pružina je kompatibilní s kávovary Faema E61 a je snadno vyměnitelná. Stačí odšroubovat starou pružinu a namontovat novou pružinu do hlavy kávovaru. Díky této jednoduché údržbě můžete zajistit optimální výkon vašeho kávovaru a prodloužit jeho životnost.

Investice do pružiny hlavy kávovaru Faema E61 se určitě vyplatí, protože vám umožní připravit si lahodnou a kvalitní kávu každý den. S touto pružinou budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy chutná a dokonale extrahovaná.

Celkově je pružina hlavy kávovaru Faema E61 skvělým doplňkem pro váš kávovar, který vám pomůže dosáhnout optimálních výsledků při přípravě kávy. Díky této pružině budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy chutná a kvalitní. Nebojte se investovat do této drobné, ale důležité součásti, která vám pomůže vychutnat si skvělou kávu každý den.

Detaily produktu
K18 8f254
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se