Pružina držáku těsnění ventilu pára/voda

Pružina držáku těsnění ventilu pára/voda San Marco

ø 16x20 mm

28 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

SAN MARCO

Coffee machine

100-S-E, 105, 20-20-CLASSIC, 20-20-LEVA, 20-20-P&P, 20-20-TOP, 85-E, 85-FLEXA-E, 85-LEVA, 85-ROMA, 85-S, 95, 95-PRACTICAL-A, D, DUALE, LEVA-LUXURY, NEW-105-M, NEW-105-S-E, NEW-80-L, NEW-80-LEVA, NEW-80-PREZIOSA, TOP-85, V6-LEVA, WE2

Pružina držáku těsnění ventilu pára/voda je náhradní díl určený pro kávovary San Marco. Tato pružina je nezbytná součástka pro správnou funkci ventilu páry nebo vody v kávovaru, který je určen pro profesionální použití. Díky této pružině můžete zajistit optimální těsnost ventilu, což je klíčové pro správnou přípravu kvalitní kávy.

Pružina držáku těsnění je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný vůči vysokým teplotám a tlaku, což zaručuje dlouhou životnost tohoto dílu. Díky svému preciznímu zpracování je tato pružina snadno instalovatelná a spolehlivě drží těsnění ventilu na svém místě. 

Pokud jste majitel kávovaru San Marco a potřebujete provést opravu nebo údržbu vašeho zařízení, tato pružina držáku těsnění je ideální volbou. Ujistěte se, že máte všechny potřebné náhradní díly k dispozici pro bezproblémový provoz vašeho kávovaru a zajistěte si tak nejlepší možnou kvalitu kávy pro vaše zákazníky.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
K48 1250543
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se