Hladinová sonda 1/4'' 150 mm

145 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Hladinová sonda 1/4'' 150 mm .

Nový proces niklování kování certifikovaný podle NSF / ANSI 51 Food Equipment Materials. těsnění , PTFE izolátor, AISI 304 PLUS elektroda o průměru 3 mm. Vyrobeno v Itálii. 

Hladinová sonda 1/4'' 150 mm je nezbytným doplňkem pro každého majitele kávovaru, který se chce ujistit, že má vždy dostatek vody pro přípravu lahodné kávy. Tato sonda je navržena tak, aby byla snadno instalovatelná a kompatibilní s většinou kávovarů na trhu.

Sonda je vyrobena z odolné nerezové oceli, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Díky délce 180 mm lze sonda snadno přizpůsobit různým typům kávovarů a zajistit tak optimální funkčnost.

Hladinová sonda 1/4'' 150 mm je navržena tak, aby poskytovala přesné informace o množství vody v nádržce kávovaru. Díky tomu můžete snadno sledovat stav vody a včas doplnit, abyste se vyhnuli nepříjemné situaci, kdy vám bude chybět voda při přípravě kávy.

Sonda je také snadno udržovatelná a čistitelná, což zajišťuje bezproblémový provoz a dlouhou životnost. Stačí ji pravidelně otřít vlhkým hadříkem a zabráníte tak usazeninám a nečistotám, které by mohly ovlivnit její funkčnost.

Celkově je hladinová sonda 1/4'' 150 mm pro kávovary nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si chce užívat dokonalou šálek kávy bez starostí o nedostatek vody. Investice do této sondy se vám určitě vrátí v podobě pohodlného a bezstarostného používání vašeho kávovaru.

Detaily produktu
B40 1341751
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se