Expanzní ventil 1/8M 11 BAR

180 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

EXPANZNÍ VENTIL 1/8M 11 BAR .

VITON® těsnění, Temp. -20 °C +200 °C. S. Ocelová pružina .

Expanzní ventil 1/8M 11 BAR je důležitou součástí pro správnou funkci kávovaru. Tento ventil slouží k regulaci tlaku uvnitř kávovaru a umožňuje tak optimální výkon zařízení. Díky expanznímu ventilu je možné dosáhnout správného tlaku pro extrakci kávy a zajištění lahodné chuti a aroma vaší oblíbené kávy.

Tento expanzní ventil je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Díky svému provedení a konstrukci je tento ventil snadno instalovatelný a je kompatibilní s většinou kávovarů na trhu.

S expanzním ventilem 1/8M 11 BAR si můžete být jisti, že váš kávovar bude fungovat správně a bez problémů. Tento malý, avšak důležitý díl vám pomůže dosáhnout dokonalé chuti kávy a zároveň prodlouží životnost vašeho zařízení.

Pokud jste majitelem kávovaru a chcete zajistit jeho optimální výkon a dlouhou životnost, pak je expanzní ventil 1/8M 11 BAR nezbytnou součástí vaší výbavy. Nezapomeňte, že správná údržba a pravidelná výměna dílů mohou prodloužit životnost vašeho kávovaru a zajištění skvělou chuť vaší kávy. S expanzním ventilem 1/8M 11 BAR budete mít jistotu, že váš kávovar bude vždy připraven k přípravě lahodné kávy.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
K28 8F03721
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se