EPDM plochá těsnění ø 15,5x7,5x4 mm

EPDM plochá těsnění ø 15,5x7,5x4 mm

15 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

EPDM plochá těsnění ø 15,5x7,5x4 mm

EPDM plochá těsnění o průměru 15,5 mm, tloušťce 7,5 mm a výšce 4 mm je kvalitní a spolehlivý produkt, který slouží k uzavírání mezery mezi dvěma povrchy a zabraňuje tak průniku vody, prachu nebo jiných nečistot. Toto těsnění je vyrobeno z EPDM materiálu, což znamená, že je odolné vůči UV záření, ozonu, teplotním změnám a chemikáliím.

EPDM plochá těsnění se často používá v automobilovém průmyslu, stavebnictví, elektrotechnice a v mnoha dalších odvětvích. Jeho hlavní funkcí je zajištění těsnosti a ochrana proti vnějším vlivům. Díky své flexibilitě se snadno přizpůsobí různým povrchům a zajišťuje perfektní uzavření mezer.

Tento typ má také vynikající odolnost vůči opotřebení a dlouhou životnost, což z něj činí ideální volbu pro dlouhodobé použití. Jeho instalace je jednoduchá a není vyžadováno žádné speciální nářadí. Stačí ho pevně přidělat k povrchu a je hotovo.

EPDM plochá těsnění ø 15,5x7,5x4 mm je k dispozici v různých baleních, aby vyhovělo potřebám zákazníků. Díky své všestrannosti a spolehlivosti je tento produkt oblíbeným výběrem profesionálů i domácích kutilů.

Pokud hledáte kvalitní a účinné těsnění pro vaše projekty nebo opravy, EPDM plochá těsněni je skvělou volbou. Navštivte naši online prodejnu a objednejte si ho ještě dnes. S jistotou, že získáte produkt nejvyšší kvality za konkurenceschopnou cenu. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.
Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
K50 8F183
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se