Držák těsnění skupiny E61 kávovaru

Pro hlavy E61

49 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Kompatibilní díl.

Náhradní díl k vypouštěcímu ventilu hlavy kávovaru typu E61.

Kompatibilní .

Držák těsnění skupiny E61 kávovaru je nepostradatelným prvkem každého kávovaru s touto skupinou. Tento drobný, avšak důležitý díl má za úkol udržovat správnou těsnost mezi různými komponenty skupiny E61, což je klíčové pro správnou extrakci kávy a zajištění vynikající chuti a aroma vaší oblíbené espressa.

Držák těsnění je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči vysokým teplotám a tlakům, které se vyskytují během přípravy kávy. Díky pevné konstrukci a preciznímu zpracování je tento držák schopen efektivně těsnit skupinu E61 a zabraňovat úniku vody nebo páry, což zajišťuje konzistentní výsledky a optimální chuť vaší kávy.

Montáž držáku těsnění skupiny E61 je velmi jednoduchá a není vyžadováno žádné speciální nářadí. Stačí ho jednoduše nasadit do správné pozice a zacvaknout do místa. Díky tomu můžete rychle a snadno vyměnit staré těsnění za nové a zajistit tak dlouhou životnost a optimální výkon vašeho kávovaru.

Nabízíme držáky těsnění skupiny E61 ve všech běžných velikostech a provedeních, abyste mohli snadno najít ten správný model pro váš konkrétní kávovar. Díky naší široké nabídce si můžete být jisti, že u nás najdete ten správný díl pro váš kávovar a budete moci pokračovat v přípravě lahodné kávy bez obav z úniku nebo nedokonalé těsnosti.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní držák těsnění skupiny E61 pro váš kávovar, pak neváhejte a vyberte si ten správný model u nás. S našimi produkty budete mít jistotu optimálního výkonu vašeho kávovaru a lahodné chuti espressa každý den.

Detaily produktu
K36 8F340
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se