Těsnění PTFE 15,5x7x4 mm

PTFE Těsnění 15,5x7x4 mm .

91 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnění PTFE 15,5x7x4 mm .

GRUPPO IZZO
Coffee machine
ALEX-LEVA (201405-)
SAN MARCO
Coffee machine

20-20-LEVA, 85-LEVA, DUALE, NEW-80-LEVA, V6-LEVA. 

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

PTFE těsnění o rozměrech 15,5x7x4 mm je vysoce kvalitní produkt určený pro širokou škálu aplikací v průmyslových odvětvích. Těsnění je vyrobeno z polytetrafluorethylenového materiálu, který je známý svojí vysokou odolností vůči chemikáliím, teplu a otěru. Díky těmto vlastnostem je PTFE těsnění ideální pro použití v náročných prostředích, kde je vyžadována spolehlivá ochrana proti úniku tekutin nebo plynu.

Díky svému kompaktnímu rozměru 15,5x7x4 mm je toto těsnění vhodné pro malé a střední aplikace, kde je potřeba precizního a spolehlivého uzavření spoje. Jeho univerzální rozměry umožňují snadnou instalaci a použití v různých typech zařízení a strojů.

PTFE těsnění je navrženo tak, aby odolávalo extrémním podmínkám a zaručilo dlouhou životnost a spolehlivost. Díky svému materiálu je odolné vůči vysokým teplotám, chemikáliím a tlaku, což z něj činí ideální volbu pro náročné průmyslové prostředí.

Výhodou PTFE těsnění je také jeho snadná údržba a čistota. Materiál je neprůstřelný a odolává vysokým teplotám, což usnadňuje jeho čištění a udržování v optimálním stavu.

Celkově lze říci, že PTFE těsnění o rozměrech 15,5x7x4 mm je výkonný a spolehlivý produkt, který nabízí vysokou odolnost a bezpečnost. Jeho univerzální rozměry a vlastnosti ho činí ideální volbou pro různé průmyslové aplikace, kde je potřeba spolehlivého uzavření spoje a ochrany proti úniku tekutin nebo plynu.
Detaily produktu
D51 1186103
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se