Páka kávovaru Lelit 58mm a 4 filtry

1 813 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Páka kávovaru Lelit 58mm a 4 filtry .

Páka kávovaru Lelit s rukojetí z ořechového dřeva ( 58 mm) + 4x filtr : 1 dávka (9-11 g), 2 dávky (14-18 g), 2 dávky PLUS (18-21 g) a slepý filtr. 

Odstíny a kresby dřeva z kterého je vyrobena rukojeť páky, se mohou lišit kus od kusu. Jedná se o vlastnosti použitého dřeva a nelze to uplatňovat jako závadu.

Páka kávovaru Lelit 58mm je kvalitní a profesionální nástroj pro přípravu lahodné kávy doma. Tato páka je navržena tak, aby poskytovala maximální kontrolu nad extrakcí kávy a umožňovala vytvořit dokonalou šálek každý den.

Tato páka je vyrobena z odolné nerezové oceli a má průměr 58 mm, což je ideální velikost pro extrakci kávy. Díky ergonomickému designu je páka pohodlná na použití a poskytuje stabilní a pevný stisk během extrakce.

Kromě samotné páky jsou součástí balení i čtyři filtry různých velikostí, které umožňují přizpůsobit extrakci kávy podle vašich preferencí. Filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a jsou snadno vyměnitelné a čistitelné.

Díky této páce a filtrům můžete doma připravit skvělou kávu jako z kavárny. Stačí použít čerstvě mletou kávu, správně nastavit mletí a tlak a po chvíli si můžete vychutnat lahodnou kávu plnou chuti a vůně.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a rádi si doma připravujete šálky kvalitní kávy, pak je páka kávovaru Lelit 58mm s čtyřmi filtry tou správnou volbou pro vás. S tímto nástrojem budete mít kontrolu nad každým detailu extrakce a vaše káva bude vždy dokonalá.

Detaily produktu
pla582w
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se