Filtr páky kávovaru San Marco

Ø66x 21,3mm .

119 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Filtr páky kávovaru San Marco jednoporcové 6g .

Vhodné pro kávovary:

SAN MARCO
100-S-E, 105, 20-20-CLASSIC, 20-20-LEVA, 20-20-TOP, 85-E, 85-LEVA, 85-S, 95, 95-PRACTICAL-A, D, NEW-105-S-E.

Filtr páky kávovaru San Marco jednoporcové 6g je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si rád připravuje svou oblíbenou šálek doma. Tento filtr je navržen tak, aby poskytoval optimální výkon a výsledky při přípravě kávy jednoporcovým způsobem.

Díky svému designu a kvalitnímu materiálu je tento filtr páky odolný a spolehlivý, což zajišťuje dlouhou životnost a bezproblémové používání. Jeho kapacita 6g je ideální pro jednu porci kávy, což znamená, že můžete snadno a rychle připravit šálek čerstvé a chutné kávy bez zbytečného plýtvání surovin.

Díky tomuto filtru páky můžete si vychutnat skvělou kávu přesně podle svých preferencí a potřeb. Jeho použití je snadné a intuitivní, takže se s ním rychle seznámíte a budete schopni ho používat bez problémů.

Pokud jste vášnivý kávovar a rádi si dopřáváte šálku kvalitní kávy každý den, pak je tento filtr páky kávovaru San Marco jednoporcové 6g pro vás to pravé. S jeho pomocí si můžete jednoduše a rychle připravit skvělou kávu doma a užít si každého doušku s maximálním potěšením.

Nenechte si ujít možnost vylepšit svou kávovou zkušenost s tímto vynikajícím filtrem páky kávovaru San Marco jednoporcové 6g a dopřejte si tu nejlepší chuť a aroma vaší oblíbené kávy každý den. S tímto filtrem budete mít vždy jistotu, že vaše káva bude připravena s precizností a péčí, která je hodna opravdového kávového nadšence.
Detaily produktu
E59 1160033
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se