Držák filtru kávovaru FAEMA 3/8"

ø 3/8", připojení rukojeti M12, křídla 6,3 mm

400 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

DRŽÁK FILTRU KÁVOVARU FAEMA . 3/8" .M12

Robustní držák (390g) - umožňuje použití filtru na 21g kávy.

Vhodný pro retro kávovary Faema grouphead, Aurora-Brugnetti, Brasilia B61, Casadio, Fiamma, Futurmat

Připojení výtoku ø 3/8".

Připojení rukojeti M12 .

Křídla 6,3 mm. 


Držák filtru kávovaru Faema je klíčovou součástí při přípravě lahodné kávy doma nebo v kavárně. Tento držák filtru je navržen s ohledem na maximální funkčnost, spolehlivost a pohodlí při používání, aby poskytoval optimální výkon a usnadňoval proces extrakce espresso.

Vyroben z kvalitního materiálu, držák filtru Faema je odolný , což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivou funkci. Jeho pevná konstrukce a precizní provedení poskytují stabilní a bezpečnou pro filtrovací nádobku a zajišťují pevné upevnění během extrakce kávy.

Díky svému univerzálnímu designu je držák filtru Faema kompatibilní s řadou modelů kávovarů této značky, což ho činí ideální volbou pro majitele těchto zařízení. Snadná instalace a použití umožňují rychlou a bezproblémovou výměnu filtru a usnadňují čištění a údržbu kávovaru.

Jeho ergonomický design a pohodlná rukojeť zajišťují pohodlné a snadné manipulace při používání. Držák filtru Faema poskytuje pohodlí a kontrolu během procesu extrakce kávy a umožňuje vám dosáhnout dokonalé chuti a aroma vašeho oblíbeného espresso.

Celkově je držák filtru kávovaru Faema nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si cení kvality a dokonalého kávového zážitku. S tímto držákem filtru můžete snadno a efektivně připravovat lahodné espresso doma nebo ve své kavárně a vychutnat si každý šálek kávy s dokonalou chutí a aromatem, který si zasloužíte.

Detaily produktu
B08 1165061
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se