Držák filtru kávovaru ASTORIA WEGA D.53

ø 3/8", připojení rukojeti M12  křídla 7 mm

D.53

464 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Držák filtru kávovaru ASTORIA  WEGA .

Výtoková armatura  ø 3/8", připojení rukojeti M12, křídla 7 mm 

D.53

Vhodné pro modely:

ASTORIA-CMA PLUS 4 YOU .

WEGA  52 CONCEPT . 

Držák filtru kávovaru ASTORIA WEGA je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kvalitní kávy. Tento výrobek je navržen tak, aby usnadnil proces přípravy kávy a zajistil optimální výsledky každý den.

Držák filtru je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a spolehlivost. Jeho ergonomický design usnadňuje manipulaci s filtrem a zároveň poskytuje pohodlný úchop pro uživatele. Díky preciznímu zpracování je držák filtru odolný vůči opotřebení a snadno se udržuje v čistotě.

ASTORIA WEGA je renomovaná značka v oblasti kávovarů a jejich příslušenství. Jejich produkty jsou známé pro svou kvalitu a spolehlivost, a držák filtru není výjimkou. S tímto produktem můžete být jisti, že vaše káva bude vždy chutná a dokonale připravená.

Díky držáku filtru kávovaru ASTORIA WEGA můžete snadno připravit svou oblíbenou kávu doma nebo v kavárně. Jeho jednoduché použití a spolehlivý výkon vám ušetří čas a energii, které můžete věnovat svým zákazníkům nebo přátelům.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý držák filtru pro váš kávovar, ASTORIA WEGA je správnou volbou. S tímto produktem získáte nejen praktický doplněk pro vaši kávu, ale také záruku kvality a spolehlivosti od renomované značky.

Nechte se inspirovat držákem filtru kávovaru ASTORIA WEGA a užijte si každou šálek dokonalé kávy s tímto skvělým příslušenstvím. Vaše chuťové buňky vám poděkují za každou lahodnou kávu připravenou s tímto profesionálním držákem filtru.

Detaily produktu
H01 1165114
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se