Chladnička na mléko Kalerm K300s

Doprava zdarma

Elegantní Kalerm chladnička s velkým objemem pro chlazení mléka. Černé provedení s digitálním displejem.

22*45,2*45,6cm

9 475 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Chladnička na mléko Kalerm K300s .

Kapacita 6L .

Chladící kapacita 0~4℃

Napětí 220V, 50Hz

Výkon 750W

Chladivo R600a (12g)

N.W/G.W 14,1/16,1 kg

Velikost produktu (Š*H*V) 220*452*456mm

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA Systému (www.remasystem.cz)- bude oddělené uveden  na prodejním dokladu.

Jak se zbavit starého spotřebiče/baterií?

Chladnička na mléko Kalerm K300s je ideálním řešením pro obchody, kavárny nebo restaurace, které chtějí udržet mléko v optimální teplotě a čerstvosti. Tato chladnička je vybavena moderním a elegantním designem, který se skvěle hodí do každého prostředí.

Díky svému kompaktnímu provedení se chladnička snadno umístí na pult nebo vedle kávového automatu, což usnadňuje přístup k mléku pro vaše zákazníky. S objemem 3 litry je dostatečně prostorná pro uchování většího množství mléka, což zaručuje, že se nemusíte často starat o doplnění zásob.

Chladnička na mléko Kalerm K300s je vybavena pokročilým chladicím systémem, který udržuje mléko na ideální teplotě a zabrání jeho zkysnutí nebo zkažení. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše nápoje budou vždy chutné a kvalitní.

Další výhodou této chladničky je snadná údržba a čištění. Díky odnímatelné nádobě na mléko lze chladničku snadno vyčistit a udržovat v maximální hygienické úrovni.

Celkově je chladnička na mléko Kalerm K300s skvělým přídavkem do vašeho podniku, který vám pomůže udržet kvalitu a čerstvost mléka a zajistit spokojenost vašich zákazníků.

Detaily produktu

Datový list

Energy class
B
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se