Těsnicí ventil pro kohout páry / vody kávovaru

vč. těsnění.

109 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnicí ventil pro kohout páry / vody kávovaru .

Pro ventil pára/voda pákových kávovarů .

Vhodné pro: Rocket, GRIMAC-FIORENZATO . LA SCALA–SYMPHONY - WATER AND STEAM LEVER TAP,SANREMO - WATER AND STEAM LEVER TAPS,

SV SAB ITALIA , UNIVERSAL, VBM . 

Těsnicí ventil pro kohout páry / vody kávovaru je nezbytnou součástkou, která zajišťuje bezpečné a spolehlivé fungování vašeho kávovaru. Tento ventil je navržen speciálně pro použití s kohoutem páry nebo vody na vašem kávovaru a pomáhá udržet tlak a teplotu pod kontrolou.

Těsnicí ventil je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vysokým teplotám a tlaku, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost tohoto důležitého komponentu. Jeho precizní konstrukce zajišťuje těsné utěsnění, aby nedocházelo k úniku páry nebo vody .

Díky těsnicímu ventilu pro kohout páry / vody kávovaru můžete mít naprostou jistotu, že váš kávovar bude fungovat bez problémů a že budete mít vždy kvalitní a chutnou kávu. Tento malý, ale důležitý komponent je nepostradatelný pro každého milovníka kávy, který si chce užívat skvělou chuť a aroma každé šálku.

Nakupování těsnicího ventilu pro kohout páry / vody kávovaru je snadné a pohodlné díky online obchodům s kávovary a jejich náhradními díly. Stačí si vybrat ten správný model pro váš kávovar a během několika dní bude váš kávovar znovu plně funkční a připravený vařit skvělou kávu.

Nenechte se omezovat nefunkčním kávovarem a investujte do kvalitního těsnicího ventilu pro kohout páry / vody. Vaše chuťové buňky vám za to určitě poděkují!

Detaily produktu
K23 8v12238
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se