Bojler 13,5L pro kávovary TYP E61 Faema

Bojler 13,5L .

6 296 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Boiler pro kávovary typ E 61 FAEMA. 

Vyrobené v Italii, CE certifikát.

Technické parametry: 

Objem: 13,5L .

TS:130 oC .

P.V.S: 1,8 BAR .

PT: 2,7 BAR .

H2O

Vhodný pro dvoupákové kávovary Boiler Primus-MECHANICAL, D.205 2Gr TYP E61 Faema.

Bojler 13,5L pro kávovary TYP E61 od značky Faema je vysoce kvalitní produkt, který je určen pro profesionální využití v kavárnách, restauracích nebo jiných podnicích, kde se připravuje kvalitní káva. Tento bojler je navržen speciálně pro kávovary typu E61 od renomovaného výrobce Faema, což zaručuje maximální kompatibilitu a perfektní fungování.

S objemem 13,5 litru je tento bojler dostatečně velký pro zajištění nepřetržité dodávky horké vody potřebné pro přípravu espressa nebo jiných kávových nápojů. Díky svému robustnímu provedení a odolné konstrukci je tento bojler extrémně spolehlivý a odolný vůči každodennímu provozu v profesionálním prostředí.

Bojler 13,5L pro kávovary TYP E61 Faema je vybaven nejnovějšími technologickými inovacemi, které zajišťují optimální teplotu vody a konzistentní výkon pro dosažení dokonalé chuti a aroma kávy. Díky tomu jsou kávové nápoje připravené s tímto bojlerem vždy dokonale vyvážené a lahodné.

Jedná se o ideální volbu pro náročné profesionály, kteří si zakládají na kvalitě a chutnosti svých kávových nápojů. S tímto bojlerem od Faemy budou mít jistotu, že jejich káva bude vždy dokonale připravená a bude oslovovat i ty nejnáročnější zákazníky.

Celkově lze tedy konstatovat, že bojler 13,5L pro kávovary TYP E61 od Faemy je skvělým doplňkem pro každou profesionální kavárnu či restauraci, která si zakládá na kvalitě a dokonalosti svých kávových nápojů. Díky své spolehlivosti, výkonu a inovativním technologiím je tento bojler skvělou investicí do vašeho podnikání a zaručeně vám pomůže dosáhnout maximální spokojenosti vašich zákazníků.
Detaily produktu
0301001
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se