Knockbox odklepávač na kávu 17 cm Motta

Nerezový odklepávací kyblík o vnějším průměru 170 mm, výška 110 mm.

Protiskluzová podložka.

1 150 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Knockbox Motta odklepávač na kávu 17 cm Motta.

O vnějším průměru 170 mm, výška 110 mm. Protiskluzová podložka.

Knockbox odklepávač na kávu od značky Motta je ideálním doplňkem pro každého milovníka kávy. Tento produkt je navržen tak, aby vám usnadnil přípravu a servírování kávy doma i v kavárně.


Svým kompaktním designem o rozměrech 17 cm se tento knockbox snadno vejde do vaší kuchyně nebo na pracovní pult. Jeho elegantní a moderní vzhled z nerezové oceli dodá vašemu prostoru luxusní vzhled a zároveň je velmi odolný a snadno se čistí.

Knockbox slouží k odklepávání kávové sedliny z kávového filtrovacího koše. Díky tomu můžete snadno a efektivně čistit svůj kávovar a udržovat ho v optimálním stavu. Tento proces zároveň pomáhá zachovat chuť a aroma vaší kávy.

S použitím knockboxu od Motty můžete být jisti, že vaše káva bude vždy čerstvá a chutná. Díky jeho kvalitnímu provedení a preciznímu zpracování si můžete být jisti, že vám produkt bude dlouho sloužit a splní vaše očekávání.

Vyzkoušejte tento praktický a stylový knockbox od značky Motta a dopřejte si dokonalou kávovou zkušenost každý den. S tímto produktem si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy dokonalá a vy si ji budete moci vychutnat plnými doušky.

Knockbox odklepávač na kávu 17 cm Motta . 

Detaily produktu
9v678
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se