O-Kroužek 23.52X1.78 mm EPDM

O-Kroužek 23.52X1.78 mm EPDM

OR 02093

11 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-kroužek  NBR 02093 23.52X1.78  

CIMBALI - STAR/TRONIC 

FAEMA - E64-P4 

FAEMA - E91/DUE 

NUOVA SIMONELLI 

O-kroužek s rozměry 23.52x1.78 mm vyrobený z materiálu EPDM je ideální pro širokou škálu průmyslových aplikací. Tento kroužek kombinuje výhody ethylen-propylenového kaučuku, jako je odolnost vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům, s vynikající flexibilitou při nízkých teplotách a chemickou odolností vůči kyselinám, zásadám a rozpouštědlům.

Díky svým vlastnostem je EPDM o-kroužek ideální pro použití v automobilovém průmyslu, v systémech čištění vody nebo v potravinářském průmyslu. Kromě toho je tento kroužek elektroizolační a má dlouhou životnost. V nabídce je také varianta s detekovatelnými kovovými částicemi, která je vhodná pro prostředí s vysokými standardy hygieny.

Pokud hledáte spolehlivý a odolný těsnící prvek pro vaše zařízení nebo aplikaci, EPDM o-kroužek je skvělou volbou. Dopřejte svému systému kvalitní a trvanlivé komponenty od Kávové Dílny.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
D09 8F290
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se