O-kroužek 13.10 x 2.62 mm | 0117 Červený silikon

O-kroužek 13.10 x 2.62 mm

Tloušťka prstenu 2,62 mm - vnitřní průměr 13,10 mm

27 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

 O-KROUŽEK 0117  ČERVENÝ SILIKON

Tloušťka prstenu 2,62 mm - vnitřní průměr 13,10 mm

O-Kroužky s certifikátem FDA: Tyto kroužky jsou navrženy v souladu se standardem CFR21.177.2600, což zaručuje jejich bezpečnost při styku s tekutými i suchými potravinami. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) sice neuděluje certifikáty materiálů, ale publikuje směrnice specifikující složky, které lze použít v kroužcích, které mohou přijít do styku s potravinami. Tyto kroužky dodržují přísné směrnice, což zajišťuje, že mohou bezpečně přijít do přímého styku s potravinami bez rizika kontaminace nebo nepříznivých chemických reakcí.

Kroužky NSF 61: Certifikace NSF 61 zajišťuje, že materiál kroužků lze bezpečně použít pro přenos a úpravu vody a je bez určitých kontaminantů, které by jinak mohly představovat zdravotní riziko. Národní sanitační nadace (NSF) zavedla standard NSF 61, který reguluje možnost uvolňování kontaminantů z těsnění do potravinových systémů. To zajišťuje bezpečnost zásobování vodou, čímž jsou tyto kroužky ideální pro použití v potravinářských a nápojových procesech, které zahrnují vodu nebo jiné pitné tekutiny.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

O-kroužek 3.10 x 2.62 mm | 0117  Červený silikon

Detaily produktu
D54 1186085
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se