O-Kroužek, 12,42x1,78 mm, 02050

tloušťka prstenu 1,78 mm - vnitřní ø 12,42 mm .

OR 02050 .

8 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-Kroužek, 12,42x1,78 mm, 02050 .

Tloušťka prstenu 1,78 mm - vnitřní ø 12,42 mm. 

Pro kávovary:

BIANCHI Vending machine ANTARES, BVM951, ORION, PEGASO, SIRIO

GAGGIA Coffee machine : GRAN GAGGIA .

LELIT Coffee machine :PL042PLUS, PL042PLUST, DIANA (PL60PLUST) .

NECTA VENDING EVOCA Vending machine: BRIO C-I, BRIO C-I RISCALDATORE, BRIO FRESH-BREW, BRIO I NESTLE, SPAZIO FRESH BREW I, SPAZIO I NESTLE, VENEZIA C-I, VENEZIA LX, VENEZIA LX C-I, VENEZIA NESTLE INSTANT, VENEZIA SILVER EDITION, VENEZIA STD C-I .

ROCKET Coffee machine : GIOTTO EVOLUZIONE 2 2017, GIOTTO EVOLUZIONE V2 2013 .

SAECO Coffee machine: ARMONIA, AROMA, CLASSICO SELECTA, ESPRESSO DREAM, GRAN CREMA, MAESTRO. MAGIC CAPPUCCINO, MAGIC COMBI, MAGIC COMBI PLUS, MAGIC ESPRESSO, MAGIC ESPRESSO VAP INSTANT, PIANETA CAFFE' DUETTO, POEMIA, POEMIA-CLASS, PROFIMAT DE LUXE, RIO PROFI, RIO VAPORE, VIA VENETO, VIA VENEZIA, VIA VENEZIA COMBI .

SAECO Superautomatic coffee machine: IDEA .

O-Kroužek je malý, ale důležitý prvek, který se používá při montáži a opravách různých zařízení a strojů. Tento kroužek má průměr 12,42 mm a tloušťku 1,78 mm, což ho činí ideálním pro různé aplikace. Je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný vůči opotřebení a zajišťuje spolehlivost a dlouhou životnost.

Díky své malé velikosti a praktičnosti je tento O-kroužek nezbytným doplňkem pro každého, kdo se zabývá opravami nebo údržbou zařízení. Jeho univerzální použití ho dělá skvělým produktem pro širokou škálu odvětví, včetně průmyslu, automobilového průmyslu nebo dokonce domácích oprav.

Díky svému jedinečnému designu a vysoké kvalitě je tento O-kroužek skvělou investicí, která vám pomůže udržet vaše zařízení v provozu a prodloužit jejich životnost. Nezapomeňte si pořídit dostatečné množství těchto kroužků, abyste měli vždy náhradní díly po ruce, když je budete potřebovat.

Detaily produktu
E22 1186366 8b206
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se