Výpustné koleno 3/4"

80 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Výpustné koleno 3/4" .

Koncovka pro hadici  ø 13 mm .

Výpustné koleno 3/4 je nenahraditelnou součástí každého kávovaru, která umožňuje snadný a pohodlný výpust kávy do šálku nebo konvičky. Tento díl je vyroben z odolného materiálu, který je odolný vůči teplotním změnám a chemickým látkám obsaženým v kávě. Díky své kvalitní konstrukci a preciznímu zpracování je výpustné koleno 3/4 dlouhodobě spolehlivým partnerem při přípravě lahodné kávy.

Jednou z hlavních výhod výpustného kolena 3/4 je jeho univerzálnost. Tento díl je kompatibilní s většinou kávovarů na trhu a snadno se instaluje a udržuje. Díky tomu si můžete být jisti, že výpustné koleno 3/4 bude perfektně pasovat do vašeho kávovaru a zajistí plynulý a bezproblémový proces výpustu kávy.

Další výhodou výpustného kolena 3/4 je jeho jednoduchá údržba. Díl lze snadno vyčistit vodou a mýdlem nebo v myčce na nádobí, což zajišťuje dlouhou životnost a optimální výkon vašeho kávovaru. Navíc je výpustné koleno 3/4 odolné vůči opotřebení a poškození, což zaručuje dlouhodobou spolehlivost a efektivitu.

Kromě své funkcionality je výpustné koleno 3/4 také esteticky příjemné. Jeho moderní design a čisté tvary dodají vašemu kávovaru elegantní vzhled a skvěle doplní celkový design vaší kuchyně. Díky výpustnému koleni 3/4 si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy připravena s maximální péčí a precizností.

Celkově lze tedy říci, že výpustné koleno 3/4 je nezbytnou součástí každého kávovaru, která zajišťuje plynulý a efektivní proces výpustu kávy. Díky své univerzálnosti, odolnosti a estetickému designu je tento díl ideální volbou pro každého milovníka kvalitní kávy, který si chce užívat dokonalého šálku kávy každý den.

Detaily produktu
K17 1449104
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se