Tefen nylonový 'Y' hadicový konektor 1/4" 6mm

1/4" 6mm .

45 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Tefen nylonový 'y' hadicový konektor 1/4" 6mm .

Pro univerzální použití .

Tefen nylonový 'Y' hadicový konektor je skvělým doplňkem pro vaše  hadice kávovaru  nebo zavlažovací systémy. Tento konektor je vyroben z kvalitního nylonu, což zajišťuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Konektor má průměr 1/4 palce nebo 6 mm, což je standardní velikost pro většinu  hadic . Jeho 'Y' tvar umožňuje spojení dvou hadic do jedné, což je ideální pro situace, kdy potřebujete zavlažovat více oblastí najednou.

Díky nylonové konstrukci je tento konektor odolný vůči poškození, tedy můžete mít jistotu, že vám bude sloužit dlouhá léta. Navíc je odolný vůči UV záření, takže můžete mít klid v tom, že se nezbarví nebo neztratí svou pevnost při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření.

Instalace tohoto konektoru je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí jednoduše připojit hadice k oběma koncům konektoru a zajistit je . Díky tomu můžete být jisti, že nebude unikat žádná voda a váš  systém bude fungovat správně.

Celkově lze říci, že Tefen nylonový 'Y' hadicový konektor je skvělým doplňkem pro  univerzální použití . Jeho odolná konstrukce a snadná instalace ho činí ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a trvanlivý hadicový konektor.

Detaily produktu
K17 5123053 9R5060
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se