Matice chromová 3/8″ H.6MM HEX 24

31 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

CHROMOVÁ MATICE 3/8 H.6MM HEX 24 .

Matice je nezbytným doplňkem pro kávovary, který vám umožní snadnou a bezpečnou montáž a demontáž vašeho zařízení. Tato vysoce kvalitní matice je vyrobena z chromované oceli, což zajišťuje její odolnost a dlouhou životnost.

Díky svému hexagonálnímu tvaru a rozměru 3/8" se tato matice perfektně hodí pro kávovary, které mají stejně velké šrouby. Navíc je vybavena 6mm otvorem, který umožňuje snadnou manipulaci s ní. S touto maticí budete mít jistotu, že vaše kávovar bude pevně a bezpečně upevněn.

Použití chromové matice pro vaše kávovary je nejen praktické, ale také esteticky příjemné. Chromovaná ocel dodá vašemu zařízení elegantní vzhled a zároveň je snadno čistitelná a odolná vůči korozním účinkům.

Díky rozměrům 3/8" H.6MM HEX 24 je tato matice kompatibilní s většinou kávovarů na trhu, což z ní činí univerzální a praktický doplněk pro vaši kuchyň. Nezáleží, zda jste profesionální barista nebo milovník domácí kávy, tato matice vám usnadní práci s vaším kávovarem.

Celkově je matice chromová 3/8" H.6MM HEX 24 skvělým doplňkem pro vaše kávovary, který vám poskytne pevnou a bezpečnou montáž vašeho zařízení. S její odolností, estetickým vzhledem a praktičností je toto nepostradatelný doplněk pro každého milovníka kávy. Nakupujte ji ještě dnes a užijte si dokonalou kávovou zkušenost!

Detaily produktu
K09 9R76CR
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se