Matice 1/4'' H.5MM HEX20

20 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

MATICE 1/4'' H.5MM HEX 20 .

Matice 1/4'' H.5MM HEX 20 je nezbytným prvkem pro každého majitele nářadí a do-it-yourself nadšence. Tato matice je vyrobena z kvalitního materiálu a má velikost 1/4 palce s hloubkou 5 mm a s hexagonálním tvarem. Díky svému designu a rozměrům je ideální pro různé účely, jako je montáž, opravy nebo údržba.

Díky hexagonálnímu tvaru je matice snadno ovladatelná s klíčem a poskytuje pevné spojení mezi dvěma částmi. To zaručuje bezpečnou a spolehlivou montáž bez rizika uvolnění nebo pohybu spojení. Matice je také odolná vůči opotřebení a korozí, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Matice 1/4'' H.5MM HEX 20 .

Matice 1/4'' H.5MM HEX 20 je vhodná pro širokou škálu aplikací, včetně montáže nábytku, elektroniky, strojů, automobilů a mnoho dalších. Díky své univerzálnosti a spolehlivosti je nezbytným prvkem ve vaší dílně nebo domácí sada nářadí. Matice 1/4'' H.5MM HEX 20 .

Naše matice jsou pečlivě vybrány a testovány, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a spolehlivost. S naší matice 1/4'' H.5MM HEX 20 můžete mít jistotu, že vaše montáže budou pevné a bezpečné. Kupte si nyní tento praktický a spolehlivý doplněk pro vaši dílnu nebo domácí sada nářadí a užijte si bezstarostné montáže a opravy!

Detaily produktu
F22 9R01
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se