Matice 1/4″ H.5MM HEX17

15 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

MATICE 1/4″ H.5MM HEX 17.

Matice 1/4" H.5MM HEX17 je nezbytnou součástí pro každého, kdo se zabývá opravami nebo montáží. Tato matice je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje její pevnost a odolnost. Díky svému hexagonálnímu tvaru a velikosti 1/4" se jedná o univerzální matice, která se hodí pro různé typy šroubů a šroubováků. Matice 1/4″ H.5MM HEX17 .

Hlavní vlastností této matice je její tloušťka 5 mm a velikost HEX17, což znamená, že se snadno přizpůsobí většině standardních šroubů a závitů. Díky této univerzálnosti je matice 1/4" H.5MM HEX17 ideální pro širokou škálu aplikací, od drobných oprav a úprav až po náročné montáže a konstrukce. Matice 1/4″ H.5MM HEX17 .

Při pracování s touto maticí si můžete být jisti, že vaše spoje budou pevné a spolehlivé. Navíc díky odolnému materiálu a preciznímu zpracování můžete očekávat dlouhou životnost a spolehlivost této matice i při náročném použití. Matice 1/4″ H.5MM HEX17 .

Matice 1/4" H.5MM HEX17 je nezbytným doplňkem každého nářadí a neocenitelným pomocníkem při každodenních pracích. Bez této malé, ale důležité součástky by bylo těžké si představit jakýkoliv typ montáže nebo opravy. Díky své univerzálnosti, pevnosti a odolnosti je tato matice ideální volbou pro každého, kdo očekává pouze to nejlepší od svých nástrojů a materiálů.
Detaily produktu
F22 9R0
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se