L konektor

L konektor

105 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

L konektor pro automatické kávovary Kalerm a Lamanti je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kvalitní kávy. Tento inovativní konektor umožňuje snadné připojení automatického kávovaru k vodovodnímu řádu, což zajišťuje neustálý přísun vody bez nutnosti ručního doplňování nádržky. Díky tomu si můžete užívat svou oblíbenou kávu bez přerušení a s maximálním komfortem.

L konektor je vyroben z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Jeho jednoduchý design a snadná instalace zajišťují bezproblémové použití pro každého uživatele. Navíc, díky kompatibilitě s automatickými kávovary značek Kalerm a Lamanti, si můžete být jisti, že L konektor bude perfektně fungovat s vaším zařízením.

Pokud si chcete užít skvělou kávu bez starostí a s maximálním pohodlím, L konektor pro automatické kávovary Kalerm a Lamanti je pro vás to pravé řešení. Nechte technologii pracovat za vás a dopřejte si každé ráno dokonalý šálek kvalitní kávy.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z2-3 79000129
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se