Ventil rozdělovače 2-cestný

Ventil rozdělovače 2-cestný

150 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Tento ventil rozdělovače 2-cestný je nezbytným doplňkem pro automatické kávovary značky Kalerm a Lamanti. Díky tomuto ventilu můžete snadno a efektivně distribuovat horkou vodu do různých částí kávovaru, což vám umožní připravit dokonalou šálek kávy každý den.

Ventil je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Jeho 2-cestný design umožňuje plynulé a přesné rozdělování vody, což je klíčové pro zachování chuti a vůně kávy. Díky tomuto ventilu můžete také snadno kontrolovat teplotu vody a tlak, což je důležité pro dosažení optimálního výsledku.

Pokud jste majitelem automatického kávovaru Kalerm nebo Lamanti, pak je tento ventil rozdělovače nezbytným doplňkem pro vaši kuchyň. Investice do tohoto produktu se vám určitě vyplatí, protože vám pomůže připravit dokonalou kávu každý den a užívat si skvělý chuťový zážitek.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z1-2 8810101004
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se