Těsnění spařovací jednotky

Těsnění spařovací jednotky

88 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Těsnění spařovací jednotky Lamanti Kalerm je náhradní díl určený pro automatické kávovary značky Kalerm a Lamanti. Toto těsnění je klíčovým prvkem pro správnou funkci spařovací jednotky, která je zodpovědná za správné extrakce kávy a vytvoření dokonalé pěny na vaší kávě. Díky vysoké kvalitě materiálu a preciznímu zpracování zaručuje těsnění dlouhou životnost a spolehlivost.

Montáž tohoto těsnění je snadná a není vyžadována žádná speciální technická znalost. Stačí jednoduše vyměnit staré těsnění za nové a váš kávovar bude opět fungovat jako nový. Kromě toho, že zajistí správnou funkci vašeho kávovaru, těsnění Lamanti Kalerm také pomáhá udržet vaši kávu v dokonalé kvalitě a chuťových vlastnostech.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní náhradní díl pro váš automatický kávovar, těsnění spařovací jednotky Lamanti Kalerm je ideální volbou. Vaše káva bude chutnat skvěle a vaše kávovar bude pracovat bezchybně.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
K38 73000065
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se