Těsnění pro vypouštění vody

50 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Těsnění pro vypouštění vody .

Těsnění pro vypouštění vody pro kávovary Lamanti Kalerm je nezbytným doplňkem pro správnou funkci vašeho kávovaru. Tento produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost.

Těsnění pro vypouštění vody je důležitou součástí každého kávovaru, která zajišťuje správné proudění vody a prevenci úniku. Bez správného těsnění by mohlo dojít k úniku vody nebo dokonce k poškození vašeho kávovaru.

Kávovary Lamanti Kalerm jsou známé svou kvalitou a spolehlivostí a těsnění pro vypouštění vody není výjimkou. Díky tomuto těsnění můžete mít jistotu, že váš kávovar bude správně fungovat až do poslední kapky.

Pokud jste majitelem kávovaru Lamanti Kalerm, doporučujeme pravidelně kontrolovat stav těsnění pro vypouštění vody a v případě potřeby ho včas vyměnit. Tím zajistíte dlouhou životnost vašeho kávovaru a předejdete případným komplikacím.

Těsnění pro vypouštění vody pro kávovary Lamanti Kalerm je k dispozici online a je velmi snadné ho vyměnit sami doma. Stačí odšroubovat staré těsnění a nasadit nové. Pokud si nejste jisti, jak postupovat, můžete se obrátit na naši zákaznickou podporu, která vám ráda poradí.

Investice do kvalitního těsnění pro vypouštění vody pro váš kávovar Lamanti Kalerm se vám rozhodně vyplatí. Díky správně fungujícímu těsnění si budete moci užívat lahodnou kávu každý den bez starostí o správnou funkci vašeho kávovaru.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
K37 73000092
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se