Těsnění násypky

Těsnění násypky |  Kalerm | Lamanti

55 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Převodní trubka čerpadla

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Těsnění násypky Kalerm a Lamanti jsou nezbytným doplňkem pro vaše automatické kávovary Kalerm a Lamanti. Tyto těsnění zajistí, že vaše kávovary budou fungovat bezchybně a bez úniku kávy. Díky nim se vyvarujete nepříjemných situací spojených s potenciálním znečištěním kávy nebo poruchami kávovaru.

Těsnění násypky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Jsou snadno vyměnitelná a instalace je velmi jednoduchá. Stačí je jednoduše nasadit na správné místo a vaše kávovar bude opět připraven na přípravu lahodné kávy.

Díky těsnění násypky Kalerm a Lamanti si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy čerstvá a chutná, aniž byste museli řešit nechtěné problémy spojené s únikem kávy. Investujte do těchto kvalitních těsnění a užijte si dokonalou kávu každý den.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z6-1 73000096A
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se