Tělo odtokového ventilu

Tělo odtokového ventilu

165 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Tělo odtokového ventilu je nezbytnou součástí automatických kávovarů Kalerm a Lamanti, která zajišťuje bezproblémový odtok vody a kávy během přípravy nápojů. Tento díl je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz kávovaru. Díky tělu odtokového ventilu můžete snadno udržovat vaši kávovar v perfektním stavu a zajistit optimální chod při přípravě lahodných kávových specialit.

Náhradní díly pro kávovary jsou klíčovou součástí péče o vaši kávovar a zajišťují jeho dlouhou životnost a maximální výkon. Tělo odtokového ventilu je jedním z klíčových dílů, který by měl být pravidelně kontrolován a při potřebě vyměněn. Díky tomuto náhradnímu dílu můžete být jistí, že váš automatický kávovar bude pracovat bez problémů a bezpečně. Investujte do kvalitních náhradních dílů pro váš kávovar a užívejte si každou šálek dokonalé kávy.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z1-3 79000034
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se