Skupina 6-cestných ventilů

Skupina 6-cestných ventilů

4 300 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K2601L KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Skupina 6-cestných ventilů pro automatické kávovary Kalerm | Lamanti je ideální volbou pro každého milovníka kvalitní kávy. Tyto ventily jsou navrženy tak, aby zajistily optimální výkon a chutný výsledek každé šálku kávy. Díky nim můžete vytvořit dokonalou kávu s bohatou a krémovou pěnou, která potěší vaše chuťové buňky.

6-cestné ventily jsou vyrobeny z odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Jsou kompatibilní s automatickými kávovary značky Kalerm a Lamanti, což zajišťuje perfektní spojení mezi těmito prvky a bezproblémovou funkci.

Díky skupině 6-cestných ventilů můžete snadno připravit různé druhy kávy, jako je espresso, cappuccino nebo latte macchiato, a to vše s maximálním komfortem a jednoduchostí. S těmito ventily si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy dokonalá a lahodná.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
B39 8810101001GS
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se