Sealing E | Kalerm

Sealing E | Kalerm

10 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Minimální množství pro objednávku produktu je 10.
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sealing E |Kalerm

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Sealing E  je náhradní díl určený pro automatické kávovary značky Kalerm. Tento kroužek je nezbytný pro správnou funkci kávovaru a zajišťuje těsnost potřebnou pro přípravu lahodné kávy.

Díky kvalitnímu materiálu a precizní výrobě je tento O-kroužek odolný vůči vysokým teplotám a chemickým látkám, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Kalerm je renomovaná značka specializující se na výrobu kávovarů a příslušenství. Jejich produkty jsou oblíbené mezi profesionály a nadšenci do kávy díky své kvalitě a inovativním technologiím.

Tento O-kroužek je ideální volbou pro opravu kávovaru a jeho použití je doporučeno pouze odborníky. Díky němu můžete snadno a rychle obnovit správnou funkci kávovaru a užívat si každý den čerstvě připravenou kávu jako od profesionálního baristy. Sealing E

Díky tomuto náhradnímu dílu můžete snadno a rychle opravit svůj automatický kávovar a znovu si vychutnat lahodnou kávu doma nebo v kanceláři. Sealing E je navržen tak, aby perfektně seděl do konkrétního modelu kávovaru od značky Kalerm a zajistil optimální výkon zařízení. Investice do tohoto náhradního dílu se vám brzy vrátí v podobě perfektní kávy každý den. S důvěrou můžete spoléhat na kvalitu a spolehlivost Sealing E od značky Kalerm.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
K44 73000036
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se